Prezentacja kierowców

Przemysław Jędras

Zawodnik Automobilklubu Orski, pełen pasji i sportowego zacięcia. Od najmłodszych lat zafascynowany sportem samochodowym. Mimo krótkiej przygody z rajdami odniósł już spore sukcesy z powodzeniem rywalizując z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Posiada te cechy, które dla prawdziwego rajdowca są wyznacznikiem sukcesu – zapał, dyscyplinę pracy i niezwykłe oddanie dla sportu. Obecnie startuje w Rajdowym Pucharze Polski (PZM) odnosząc spore sukcesy.


Piotr Orzechowski

Były zawodnik Automobilklubu Rzemieślnik obecnie nie zrzeszony. Przygodę ze sportem motorowym zaczął 7 lat temu startując w rajdach okręgowych i kjs, charakteryzuje go zacięcie rajdowe, upór w dążeniu do celu i ciekawość wszelkimi nowinkami technicznymi. Obecnie staruje w cyklu czeskich rozgrywek Rallye Cup ze zmiennym szczęściem.

Piotr Kalinowski

Zawodnik Automobilklubu Centrum, który od paru lat zmaga się w rozgrywkach krajowych wspinając się coraz wyżej . Najpierw cykl kjs, później rozgrywki 3RD a obecnie Rajdowy Puchar Polski (PZM). Szybki zawodnik osiągający spore sukcesy, w którego można zainwestować.

Tomasz Blinkiewicz

Zawodnik obecnie nie zrzeszony, zainteresowany sportem motorowym od dziecka. Czynną przygodę z rajdami zaczął 2 lata temu startując w cyklu kjs na terenie kraju, startuje w czeskich rozgrywkach Rallye Cup. Zawodnik ten znany jest z agresywnego stylu jazdy. Obecnie pauzuje po wypadku na Rallye Cup w Kralovicach.